Nemesis Audio - NA-C1200.4 - 1200W RMS 4-Channel Amp
Sale Sold out
Quantity
  • Power Output(RMS)@2 Ohm: 4x300W
  • Power Output(RMS)@4 Ohm: 4x150W
  • Power Output(RMS)Bridged@4 Ohm: 2x600W
  • Frequency Response: 40Hz-8KHz
  • THD: <0.1%
  • Input Level: 13.8V-14.4V
  • LPF Crossover Control: 40Hz-4KHz
  • HPF Crossover Control: 50Hz-8KHz