Nemesis Audio - NA-C1500.1D - 1500W RMS Monoblok Klas-D Versterker
Uitverkoping Uitverkoop
Hoeveelheid
  • RMS-kraguitset @ 1 ohm: 1x1500W
  • RMS-kraguitset @ 2-Ohm: 1x850W
  • RMS-kraguitset @ 4-Ohm: 1x450W
  • Frekwensierespons: 15Hz-300kHz
  • THD: < 0.1%
  • Invoervlak: 13.8V-14.4V
  • LPT-oorgangbeheer: 40Hz-180Hz